Activiteitenkalender

Vanwege de coronamaatregel dient u zich voor het klaverjassen uiterlijk donderdags (vóór 12:00) voor de activiteit per e-mail (ahasdonck@ziggo.nl) aan te melden.

DagDatumMaandActiviteitGegeven door:Tijd
DinsdagSpreekuur gemeenteOver-Noord10.00-11.00
DonderdagKlassieke muziekPeter Roovers10.00-12.00
ZondagBridge op zondagOver-Noord13.15-16.00
ZaterdagKlaverjassenOver-Noord13.00-16.00
DonderdagRepaircafémet tablet spreekuur9.00-11.00
WoensdagKoken met kinderenOver-Noord14.00-15.30
VrijdagSchuif-es-aan-tafelOver-Noord18.00-20.30
ZondagFilmvriendenUw gastheer: Rene Conijn14.00-17.00